MarmaraFX İnceleme

MarmaraFX İnceleme

MarmaraFX Müşteri Hizmetleri

MarmaraFX, özel olarak oluşturmuş olduğu ve içerisinde tercümanların dahi bulunduğu çok yönlü bir ekiple hizmet vermektedir. WhatsApp dahil diğer bir çok irtibat yöntemiyle müşterilerine kesintisiz olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Çözüm odaklı çalışma politikaları sayesinde ortalama çözüm süresini 3-5 dakika aralığında gerçekleştirmektedir.

MarmaraFX Yatırımcı Desteği

Piyasa üzerinde yer alan çoğu yatırım şirketi bu konuda herhangi bir destek ve kolaylık tanımıyor. Genellikle yatırımcının cebinden çıkacak olan parayı odaklanmış olarak hizmet veriliyor. MarmaraFX, bu konuda tam tersi bir politika izleyerek yatırımcıya destek olacak şekilde kolaylık sağlamaktadır.

MarmaraFX Şikayet

Yatırımcılar bağlı aracı kurumlar hakkında genellikle ” Yoğunluk ” gibi konuları ele alarak şikayette bulunurlar. Bu şikayetler, diğer yatırımcıların fikir ve önerilini dolaylı yoldan etkilemektedir. MarmaraFX, hakkında şu ana kadar gerçekleşmiş kayda değer bir şikayet bulunmuyor. İlerleyen günlerde yatırımcılar tarafından şikayetler belirtilirse sizlerle paylaşacağız.

MarmaraFX İletişim

MarmaraFX, yatırımcılarının ulaşabilmesi için gerekli olan irtibat kanallarını açık bir şekilde paylaştı. Yatırımcı, karşılaşabileceği herhangi bir soru ve sorunda direkt olarak kendisine atanmış müşteri temsilcisiyle irtibat kurabilir. Bu sayede, oluşabilecek problemler saniyeler içerisinde çözüme kavuşabilir.

MarmaraFX Destek

Genel anlamda yatırım piyasasında bir çok aracı kurum yatırımcılarına ” Destek ” sunma konusunda sorunlar yaşamaktadır. Çünkü, piyasaya kısa süreli giriş yapmış ve belli bir sermaye edindikten sonra çekilecek olan kurumlar fazla personel istihdamı yerine para odaklı çalışmaktadır. MarmaraFX, bu konuda gerçekleştirmiş olduğu yeni yöntemler ile yatırımcıların gönlünde taht kurmaya devam etmektedir.

MarmaraFX Bonus

MarmaraFX, yatırımcılarının her zaman yanında bulunarak, çeşitli bonus ve fırsat dolu Dünyasıyla sektörün önde gelen isimleri arasında yer almaya devam etmektedir. Yatırım gerçekleştirmek isteyen kişiler öncelikle olarak yatırım şirketinin belirlemiş olduğu ” Bonus “lara göz atmaktadır. Bu konudaki bilgi ve birikimi sayesinde yatırımcının kazanacağı şekilde tasarlanmış etkinlikler her zaman Türk yatırımcıları sevindirmiştir.

MarmaraFX İşlem Çeşitliliği

MarmaraFX, tüm yatırımcılarına özel çeşitli işlem zenginliği açısından platformlar oluşturmaktadır. Her yatırımcının kendine göre belirleyeceği Hesap Türlerine ait farklı işlemlerde bulunma imkanı sadece MarmaraFX standartları için geçerlidir. Kripto Paralar, Emtia, Endeks, Hisse Senetleri gibi bir çok alanda herhangi bir kısıtlama yapılmaksızın tüm işlemlerinizi saniyeler içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

MarmaraFX Çekim Süresi

Yatırım piyasasında bir çok aracı kurum ” Çekim Süresi “nde sıkıntılar yaşamaktadır. Çünkü, şirketler bir süre sonra yatırımcıların taleplerini karşılayamayacak hale gelir. Bu genellikle aracı yatırım kurumunun tecrübesiz ve deneyimsiz olmasından kaynaklanmaktadır. Ancak, MarmaraFX bu konuda kesinlikle bilgi ve birikimini ortaya koymuş gözüküyor ve yatırımcılarının çekim taleplerini dakikalar içerisinde gerçekleştiriyor.

MarmaraFX Yatırım

MarmaraFX’e bir çok yönden yatırım imkanına sahipsiniz. Banka Havalesi, EFT, Kripto Paralar gibi çok yönlü yatırım çeşitliliği sayesinde her alanda yatırımcılarına hizmetlerini sürdürmektedir. Yatırımcılar, genellikle Banka Havalesi gibi alanları kullanıyor olsa da Papara, Payfix gibi dijital cüzdan oluşturan platformlarda bu Finans işlemlerinde sıklıkla kullanılmaktadır.

MarmaraFX Çekim İşlemleri

MarmaraFX, sürekli olarak kendisini güncelleyen ve yeniliklere açık iş prensibi sayesinde diğer yatırım şirketlerinin önüne geçmeyi başarmıştır. Yatırım şirketleri arasında büyük bir çoğunlukla ” Çekim İşlemleri ” büyük rağbet görmektedir. Çünkü, şirketler yatırımcıların bu taleplerine zamanında ve doğru bir şekilde yanıt veremediği taktirde piyasa üzerinde ki güvenilirliğini tehlike altına sokmaktadır. MarmaraFX, bu konuda katı kural uygulayarak yatırımcıların her zaman saniyeler içerisinde yanıt bulabileceği çalışma şeklini seçmiştir.